info@apskaitakiekvienam.lt
+37061680180

Apie

Sveiki! Aš esu lektorė, apskaitos specialistė Dalia Pučkienė. Mano kelias apskaitos srityje prasidėjo 1987 metais. Tuo metu atvykau į Vilniaus Universitetą ir pasirinkau studijuoti buhalterinę apskaitą.

Penkiolika metų dirbau apskaitos srityje vyriausia buhaltere, septynis metus dirbau lektore ir turėjau darbo su studentais patirtį dėstant apskaitos pagrindų bei finansinės apskaitos dalykus. Praktinės bei auditorinės patirties taikymas, leido pasiekti puikių rezultatų. Labai džiaugiuosi už suteiktą galimybę dirbti su Lietuvos jaunimu. Esu dėkinga jiems už atvirą, nuoširdų bendravimą.

Kitokią patirtį įgijau bendraudama su jau dirbančiais specialistais. Kaip taisyklė, į mokymus jie ateina turėdami vienokį ar kitokį supratimą apie apskaitą. Bendravimo metu išsiaiškiname ar šios žinios yra teisingos ir pataisome arba pagiliname jas. Kartu siekiame nepalikti neatsakytų klausimų bei ieškome atsakymų į konkrečias situacijas.

Savo praktines ir teorines žinias panaudojau rašydama vadovėlį „ Buhalterinė apskaita: teorija ir praktika“, kuris buvo išleistas 2012 metais. Džiugu, kad skaitytojams vadovėlis yra naudingas ir sulaukė pasisekimo.

Klausytojų pageidavimu, šiuo metu vedu mokymus apskaitos temomis atskiromis grupėmis. Džiaugiuosi, kad pasirinkau šį kelią, o puikūs rezultatai skatina siekti dar daugiau.

Mano pagrindinis tikslas- apie apskaitą kalbėti aiškiai, paprastai, visiems suprantamais terminais.
Jei jums reikia apskaitos žinių, ateikite ir aš jums padėsiu.