info@apskaitakiekvienam.lt
+37061680180

Apskaitos Kursai Vadovams

Daugumai specialistų yra būtinos apskaitos pagrindų žinios. Bendras apskaitos suvokimas, palengvina nagrinėjant situacijas, susijusias su turimu turtu, įsipareigojimais, pajamomis ir sąnaudomis. Mokymų „ Apskaitos pagrindų kursai vadovams“ tikslas- aiškiai, paprastai, visiems suprantamais terminais, atskleisti apskaitos reikšmę bei pagrindinius jos tvarkymo reikalavimus. Mokymų metu sužinosite į ką reikia atkreipti dėmesį ir kokius atsakymus turite gauti savo tiesioginiame darbe jei nagrinėjami klausimai susiję su įmonės turtu, pajamomis ar sąnaudomis, gautinomis bei mokėtinomis sumomis ir įmonės veiklos rezultatu. Mokymų Apskaitos kursai vadovams metu bus nagrinėjamos visos temos nuo ūkinės operacijos iki finansinių ataskaitų sudarymo.

Šiuo metu Apskaitos kursai vadovams organizuojami Vilniuje.
Apskaitos pagrindų kursai vadovams, esant klausytojų pageidavimui, gali būti planuojami rytiniais ir vakariniais laikais. Taip pat galima derinti individualų mokymų laiką.

Apskaitos pagrindų kursai vadovams Vilniuje su lektore Dalia Pučkiene!

Apskaitos kursai vadovams: data ir kaina derinama susisiekus individualiai, užpildant registracijos formą. Pildant registracijos formą, prašome nurodyti- „ Apskaitos kursai vadovams Vilnius“.

Apskaitos pagrindų kursai vadovams (Vilnius) informacija:
Detalus planas sudaromas atsižvelgus į klientų poreikį .

REGISTRACIJA VYKSTA NUOLAT

Detalesnę informaciją pateiksiu telefonu arba El. paštu.

Susisiekti