info@apskaitakiekvienam.lt
+37061680180

Istorijos

Vieno Vadovėlio Istorija

Netikėtai gautas laiškas, paskatino prisiminti šio vadovėlio „gimimą“.

O laiškas buvo toks: „Sveiki, įsigijau Jūsų parašytą knygą „Buhalterinė apskaita: teorija ir praktika“, kuria labai džiaugiuosi, kadangi informacija išdėstyta paprastai ir suprantamai, terminai turi paaiškinimus, o užduotys apibendrina visą informaciją ir leidžia praktiškai pamatuoti, ar pavyko įsisavinti ….“

Labai džiugu gauti tokius laiškus, nes dėka jų supranti, kad padarei gerą darbą ir kažkam padedi siekti žinių ir tobulėti.

Dar ir dabar prisimenu, kai savo kolegei ir draugei Jovitai nunešiau ką tik atspausdintą, dažais kvepiantį vadovėlį ir ji, tuo metu sunkiai sirgdama, su ašaromis akyse pasakė: „mes tai padarėme“!

Taip, mes tai padarėme. Netikėtai ištartas pasižadėjimas išleisti vadovėlį tapo realybe. Visada studentams ir kitiems klausytojams sudėtingas apskaitos tiesas pateikdavome paprastai, visiems suprantamais terminais. Tai ir buvo mūsų sėkmė – vadovėlis tapo paprasto, suprantamo turinio su žaismingu išpildymu. Skirtingi ženkliukai nukreipia skaitytoją į sąvokas, teoriją, uždavinius ar reikalingą prisiminti naudingą informaciją.

Pavartykite, gal ir jums patiks